Стаття для тих, хто вже зрозумів, що Рейкі «працює», отримав ініціацію, але зі щоденною практикою все ж ніяк не зростається

 

Я пишу тільки про перешкоди, на які я натикалася сама і близькі мені люди. Спочатку їх перерахую.

1.Перша причина на яку я посилалася не роблячи Рейки – немає часу.

2.Розрахунок на те, що коли притисне до стінки, тоді і візьмуся. Але насправді, коли виникає серйозна хвороба, то дуже спокусливо кинутися по допомогу до медицини. Тим більше, що Рейкі і не гарантує одужання.

3. Сприйняття сеансу, як роботи, яка, як і вся робота втомлює. Згодом накопичується потреба відпочивати і від неї, і практика припиняється, як ранкова зарядка.

Які способи обійти ці перешкоди я знайшла

Розпочну з останнього. Сприйняття сеансу, як роботи.
І поставлю питання. Чи вважаєте ви працею щоденний прийом їжі?
«Дати собі сеанс Рейки», можна прирівняти по сенсу до «дати собі їжі» Адже це навіть простіше, ніж підносити ложку до рота, не кажучи вже про, приготувати її, заробити на їжу гроші. Чому вживання їжі, ми не вважаємо щоденною, рутинною, стомливою роботою? У чому різниця? і там і там ми насичуємося, і там і там задовольняємо голод.
На це питання резонно відповідають, що голод на енергію Рейки не відчувається.
Дійсно голод харчовий ми відчуваємо яскравіше, він зрозуміліший, і до їжі нас веде сильний інстинкт. Голод в енергії ми теж відчуваємо, але інстинкту його задовольняти у нас немає. Бог наділив нас інстинктами необхідними для продовження роду, для виживання усього його проекту «Людство», а все, що понад цю необхідність, залишив на наш розсуд, наділивши нас опцією «свобода вибору». Якщо хочете — живіть, ростіть свою душу свідомо, не хочете — будьте просто ланкою в ланцюзі відтворення людства. Власне, для живлення душі він теж забезпечив нас усім необхідним, але абсолютно не нав’язує це так гостро, як відчуття голоду. Без цього живлення душі цілком можна вижити. Тривожно, сіро, нудно, але не здохнеш.

Пам’ятаючи про рівність по трудовитратах, для розуму, сеансу рейки, і прийняття їжі, мені вдалося поколивати хворобливий образ того, що в сеансі я працюю і втомлююся.

Окрім цього образу, стомлення від сеансу ще може відбуватися в результаті спроб зробити його краще, зцілити хворобу, відкритися більше, розвинутися і здатися ще якісніше, ніж учора.
Тобто, якщо не ставити перед сеансом мету, то не доведеться її досягати. Тобто не від чого втомлюватися.
Стомлюють усі ці прикраси, якими багаті нетрадиційні гілки, і якими іноді спокушаються любителі почитати про Рейки в книгах. Відмова від стандартного сеансу і поліпшення його аффирмаціями, молитвами, роботою з минулим, замовленням майбутнього, чищенням меридіанів, масажем, відкриттям чакр, розкриттям сидх, стиранням карми і діагностикою. Цю спокусу я вважаю найнеприємнішою перешкодою. Це, практично, безвихідь. Це як в притчі, про спробу з’єднання колодязя з верблюдом. Колодязь — добре. Верблюд — добре. А верблюд в колодязі — дуже погано.
Декілька моїх знайомих зайнялися таким підходом серйозно, вважаючи, що це і є Рейки. І потім закинули практику зовсім. Ясна річ, для Рейки там вже немає місця

Поїхали далі. Чому ми відмовляємося від рейки на користь медицини, коли серйозно хворіємо.

Тому, що сеанс Рейки може здатися нерезультативним. На перший погляд. А на погляд глибше, я дійшла висновку, що це НЕПОМІТНІСТЬ, а не нерезультативність.
Якщо ви не вкладаєте особистої енергії, то і ви самі непомітні, коли даєте сеанс і результат при усій очевидності для вас, для стороннього спостерігача часто ніяк не зв’язується з самим сеансом.
Дуже багато прикладів на цю тему, які мене дивували, вражали і злили. Людина під руками опам’ятовується, оживає, починає дихати — тут же йде покурити, або турбується тим, чи не виглядає вона дивно, втративши свідомість у усіх на видноті. Тобто поводиться так, як ніби тільки що не задихався, не лежав без свідомості.
І, Бог з ними, аби були живі. Але образливо, що така ж непомітність властива і для сеансів зроблених собі. І самому собі зроблені сеанси деякий час оцінюються як порожні. І багато хто , втрачаюхчи очевидність цього зв’язку сеансів рейки і зцілення, в моменти хвороби віддають перевагу більш ясній і прямокутній медиціні

Моя дочка декілька місяців підряд вела «бортовий журнал». Відмічала в щоденнику по кожному дню: чи зробила сеанс Рейки, чи виконала свої плани, який в неї був настрій, яке самопочуття, наскільки цікаве і насичене зовнішнє життя. І тільки завдяки цьому бортовому журналу помітила зв’язок гарного самопочуття, виконання планів, насиченості життя приємними пригодами, з сеансами Рейки. Причому, цей сплеск життя проявлявся не відразу, а після серії днів, в яких вона робила сеанси. Потім життя ставало таким щасливим і не вміщуючим ще і практику, що на неї переставав знаходитися час. І вона знову переставала робити сеанси і помічала плавне охолодження градуса в усьому іншому. Збирала дочка статистику таку, не заради аналізу цього зв’язку, а хотіла розвинути в собі дисципліну. Але коли побачила, як все влаштовано, то стала давати собі сеанс щодня, але вже не тому, що так вирішила, а тому, що в цьому виявилося більше за здорового глузду

Тобто, щоб помічати неявне, потрібно збирати і свою статистику і цікавитися чужою. І мені дуже допоміг збір історій Рейки, організований Маргаритою Касьяновой. І не тому, що спрацьовує плацебо, а тому, що побачивши панораму розгорнуту цими сотнями історій, я стала робити сеанси більш охоче, і якось по-іншому. Без побоювання, чи не упускаю я щось більш корисне у цей момент. З мене змився цілий шар представлень і очікувань, настільки ці історії були несхожі одна на одну, настільки зруйнували ідею про те, що взагалі є сенс якось підозрювати результат. Адже я навіть не припускала, що цим займалася. Мені ж говорили на колах Рейкі не розраховуйте на результат. Я, начебто, і не розраховувала. Але виявилось, що щось невловиме в мені, все одно враховує свої минулі успіхи і невдачі. Як же це заважає зустрітися з Рейки в усій повноті! І я це з’ясувала, тільки коли цей розумний непомітний пророк, що жив в мені, був збитий 700-ми історіями з пантелику.

Ще порада по цьому пункту, робити більше сеансів іншим людям. Чомусь у мене сеанси іншим людям супроводжувалися чудесами. Може тому, що іншим людям наважуєшся запропонувати Рейки тільки в крайньому випадку, а в крайніх випадках Рейки діє швидко і невідкладно. Можливо людина, коли йому дуже боляче і дуже страшно, відкривається під Рейки навстіж і диво може туди увійти

І тепер підходимо до найпоширенішого аргументу. Немає часу. Я дуже хочу зробити сеанс, але не встигаю.

Тут я пішла за порадою Ананда. Звернула увагу на свою систему цінностей. Це розумно, тому що, коли я відкладаю сеанс, то це означає, що роблю замість нього важливіші справи. І виявилось, що взагалі все, що треба саме і тільки МЕНІ, витіснено з пріоритетів на останнє місце. На першому місці справи пов’язані з виживанням(заробляння грошей), потім з близьким оточенням, потім з моїм бажанням бути краще, якісніше, інший. А я сама, така як вже є, себе взагалі не цікавлю. Трохи, хіба що, теоретично. Практика з тієї миті, де вона займається МНОЮ по суті засунута на останнє місце. Так, я хочу сеанс, але якийсь механізм в мені не дає мені на це право. Щоб дозволити собі сеанс потрібно захворіти або дуже втомитися або він повинен зробити мене краще. І, коли я це побачила, коли я від усвідомлення цього факту здригнулася., мені стало набагато легше відмовити якійсь справі, роботі, переставити їх місцями з сеансом. Мої справи від цієї перестановки взагалі ніяк не постраждали, тому що після сеансу працездатність помітно підвищується. А сеанси рейки стали майже щоденними.

І все одно ще трапляються дні, коли мені не до сеансу. Зазвичай тоді є якась настільки цікава справа, творча, захоплююча, що зважуючи цінність цієї справи і сеансу, я вибираю справу. Але це вже вибір не між своїм життям і ілюзією свого життя, а дозвіл своєму життю йти своєю чергою.

І останнє, чим хочу поділитися. Часто в сеансі я починала відчувати те або інше негативне відчуття: несвободи, неясного занепокоєння, почуття, що я щось упускаю в житті прямо зараз. Ці відчуття я ототожнювала з сеансом, з тим, що практика робить зі мною. Мені здавалося, що це практика мене зв’язує, відволікає від чогось істотнішого, від мого. Але одного разу до мене дійшло. Це ті відчуття, які супроводжують моє життя на цей період, але які я не чую, коли чимось зайнята. Але в сеансі Рейки це починає помічатися в силу припинення зайнятості, плюс, ймовірно, як посилюється буває біль в сеансі, так і посилювалися ці стани, коли Рейки щось з ними робило. Мабуть, це прозріння було точним, тому що з цієї миті усі ці відчуття не заважали мені бути в сеансі, і кудись зникли з часом.

Якщо, незважаючи на усі розказані іншими історії, пов’язані з Рейкою, незважаючи на ваш позитивний досвід одужання, надбання прекрасного настрою і натхнення, ви не даєте собі сеанси. Значить, час займатися своєю душею і духом свідомо ще не прийшов. Можливо, Ви ще не завершили неминучу частину шляху, на якому істота розвивається тільки щоб уникнути болю або під тиском обставин або заради володіння метою. Таким людям потрібна зовнішня дисципліна. Строгий, вимогливий майстер. Жорстка або бойова практика. Вони по-іншому  доки не уміють, не бачать сенсу. Рейки пропонує природні шлях, природний розвиток. З Рейки не вийде себе штовхнути, підстебнути, переступити через щось. Рейки приходить тоді, коли все вже дозріло для відповідного етапу шляху, і на цьому шляху добре б мати провідника.

Зараз розумію Рейки, як визріваючого в собі самому Майстра. Рейки нічого не робить за людину, усі кроки доводиться зробити самому. Але ці кроки освітлені світлом більшого розуміння себе, світлом ввірення себе руці Божественного провидіння. Може тому кінець кінцем, незважаючи на відсутність стусана, з Рейки йдеш швидше і красивіше, і з більшим задоволенням.

Кранті Мад’я