Перше, заради чого більшість навчається Рейкі це зцілюючий аспект традиції. В результаті ініціації ми стаємо воз’єднаними з пронизуючою Всесвіт енергією життя. Даючи собі та іншим сеанс Рейки, ми задовольняємо потребу у енергії, якої починає гостро бракувати у зв’язку з втратою природності, цілісності.

Друга причина — особисте зростання.   Фізичне здоров’є не в останню чергу залежить від психологічного. В Рейкі воно забезпечюється завдяки поступовому  усуненню глубоких душевних протиріч, та неусвідомленій потреби у хворобі. У внутрішньому світі замість багатьох фальшивих масок, кристалізується власна самобутня особистість. Як виявилось, це робить нас щасливими більше ніж досягнення будь-яких інших цілей, дає відчуття себе на свойому місті.

Згодом для багатьох стає важливим духовний аспект традиції, який полягає в тому, що ми вчимося постійно усвідомлювати себе в контексті виконання простих етичних принципів, таких як повага інших та самоповага, чесність перед самим собою, подяка до всього живого. Стаємо уважними до таких станів розуму, які ведуть до втрати енергії.

І є ще аспект, так званий «Містичний орден», він дає можливість відчути себе невід’ємною частиною Світобудови i Цілого і при цьому мати змогу жити в соціумі. «Бути у світі, але не від світу цього» Це відчуття має зцилюючу силу само по собі, проте воно дуже тендітне і невловиме. Рейки допомагає вирощувати його в собі. Коли я пробула в Рейкі приблизно 3 роки, я відчула в собі цю дуже тонку, і при цьому дуже суттєву зміну. Це відчуття, що в моєму житті відкрився ще один сенс, який її заново розфарбував уже в інші тони. Це не те почуття, заради якого можна прийти до Рейки новачком. Але зараз воно виявляється для мене важливіше за всіх інших «навіщо».

Також Рейки обирають, бо це дуже просто. Кладаєш на себе руки, лягаєш, сідаєш, і навіть іноді просто на ходу, залишаючи руки в кишенях, вирішуєш, що ти відкритий для енергії Рейкі. І починається сеанс… Завжди новий, не схожий на попередні, іноді непомітний, іноді сповнений любові, іноді осяяннями.

8 годин навчання першого ступеня Рейки це досить, щоб розпочати свою власну подорож до себе, у якій не обов’язкова взаємодія з майстром. Поступове розширення свідомості, підвищення уважності та міцніший зв’язок зі своїм духом будуть вашими провідниками у цій подорожі.
Але я як майстер завжди буду рада почути про ваш досвід, поділитися своїм, відповідати на ваші запитання та пропонувати свої на можливих зустрічах.

Пол Мітчелл про цілительскій аспект Рейкі

Филлис Лей Фурумото про аспекти Рейкі