Диавно шукала книгу з історіями з практики Хава Такати. І ось випадково натрапила на одному з сайтів про Рейка, на уривку з книги її учениці, в якому зібрано опис багатьох випадків зцілення.

Астма/Емфізема

Якось пізньої ночі мене покликали до будинку, де в однієї з гостей стався напад астми. Я дала їй двогодинне лікування — з десятої вечора до півночі, і вона відчула себе краще, утрудненість дихання і кашель зникли. Коли я йшла, вона вже дихала легко і сказала мені: «Я почуваюся зовсім як у молодості». Усього я провела з нею чотири сеанси лікування, проте мені багато разів вдавалося виліковувати астму, а також емфізему.

 

Проказа
Після цієї пані, я зайнялася хазяїном будинку. Він виглядав цілком міцним чоловіком, великим, здоровим, красивим, завжди приємним і вічливим. Я помітила, що він постійно носить куртку і шийну хустку, що повністю закривали його тіло яка б не стояла погода в жару, в холод, в дощ. У нього навіть руки були закриті, тому що рукавичок він теж не знімав.
Коли дехто з моїх друзів дізнався, що я часто буваю в тому будинку, вони попередили мене, що там небезпечно. «От як»? сказала я, і познайомившись з тією сім’єю ближче, з’ясувала, що і матір, і братів, і сестри хазяїна будинку уразила одна і та ж хвороба. Якраз в цей час його молодший брат знаходився на Молокаи, в колонії прокажених. Для мене це був новий досвід і мені захотілося допомогти цим людям. Я попросила його змінити дієту зовсім відмовитись від м’яса, залишити тільки легку білу рибу, морські водорості, приймати трав’яний настій і щодня випивати кварту овочевого соку суміш з соків крес-салату, моркви, селери і буряка, щоб очистити кров. Одночасно я щодня робила Рэйки і уявите, які зміни сталися всього за три місяці! Лікування повернуло йому здоров’я. Тепер він носив сорочки з короткими рукавами і відкритою шиєю, без всяких там шийних хусток і курток. Рукавички він теж зняв, нігті його були у чудовому стані. Навіть брови відросли і тіло втратило одутлість. Відчував він себе чудово, а від прокази і сліду не залишилося.

Невізіння

Був один хлопчик, з яким вічно траплялися неприємності. Він, власне, ні в чому винним не був, проте здавалося, ніби він їх просто притягує. Батьки його тривожилися і одного разу сказали мені: «Що б він не робив, все обертається до гіршого». Він був добрий хлопчик, добре вчився, у нього зовсім не було тяги до чогось негативного, він просто не розумів, як йому позбавитися від усіх цих нещасть. Одного разу він викликався допомагати хлопчикові, що розвозив газети, і той показав йому, як кидати газету від хвіртки прямо на перед її ганок будинку, ну він і кинув, а газета відскочила від ганку, вибила шибку і влетіла у будинок. Якщо він брався в школі грати в м’яч, то неодмінно заїжджав комусь з однокашників бітою по обличчю. Що-небудь в цьому роді відбувалося з ним постійно. Усе це робилося ненавмисно, абсолютно випадково, але батьки тривожилися за нього і запитали мене, чи не може Рэйки тут чим-небудь допомогти. Я сказала їм, що взагалі-то може, тому що Рэйки здатна повідомити йому більш високі вібрації, і сама ця енергія може запобігти новим подібним подіям, так що потрібно спробувати. Коли мені доводиться експериментувати, робити щось, чого я ще ніколи не робила, я завжди говорю потрібно спробувати, а там подивимося, чи впорається Рэйки з цією роботою. Той хлопчик дуже добре відгукувався на Рэйки, так що вона наповнила його життєвою силою і нещасні випадки припинилися. Біди покинули його, він став кращим учнем школи.

Пухлини

Була одна жінка, шкільна вчителька, яку здоров’я змусило піти з школи. У неї була така велика пухлина, що вона цілих три роки не могла працювати. Вона стала лікуватися за допомогою Рэйки, і через три тижні біль зник і температура спала, проте вона відчувала, як щось ворушиться у неї усередині, і до того ж з неї стали виходити шматки якоїсь тканини. Я сказала: «Рэйки працює! Знаєте, що вона робить? Вона видаляє сторонню тканину». Вона почувала себе здоровою і нормальною, а коли опісля двадцять один день в животі у неї все заспокоїлося і очистилося, вона зважилася і з’ясувала, що втратила тридцять п’ять фунтів. Коли вона пішла на огляд до свого лікаря, той виявив, що пухлина зникла і операція їй більше не потрібна, чому вона, звичайно, дуже зраділа. Мені часто вдавалося справлятися з пухлинами, але такий великий жодного разу не попадалося. Пухлини бувають самих різних типів і іноді, якщо вони твердіють, краще про вісті хірургічну операцію.

Облисіння
Того дня, коли вибухнула війна, 7 грудня 1941 року, я отримала виклик від однієї сім’ї, що жила зблизька Пирл-Харбор. Вони попросили мене прийти допомогти їх двадцятиоднорічному синові. Він працював в допоміжних армійських частинах, розбирав завали, що залишилися після нальоту ворожих літаків. Багато солдатів цей наліт застав зненацька, так що армії були потрібні добровольці, щоб зібрати і поховати убитих. Ось він якраз цим і займався, і те, що він побачив, глибоко його потрясло. Коли він надвечір прийшов додому, то піднявся вгору, помити руки перед обідом, і щось довго не спускався, так що батько теж піднявся, подивитися, що його затримує. Син стояв перед дзеркалом і тримав в руках гребінець і щітку для волосся. Коли він став причісуватися, гребінець виявився повним волос, він провів по волоссю щіткою те ж саме. Чим довше він причісувався, тим більше волосся випадало. Врешті-решт їх і зовсім не залишилося, а молода людина прийшла в жах і не розуміла, що йому тепер робити. Батьки утішали його, мати зробила йому шапочку, щоб носити на голові. Вони дуже його жаліли і вирішили покликати мене на допомогу.

Я приїхала в Хіло як тільки змогла і попрямувала до їх будинку, думаючи, що тут мені доведеться затриматися надовго, оскільки за одну ніч волосся  все одно не виросте. Передусім, треба було позбавити молоду людину від шоку, а потім доведеться щодня лікувати тіло за допомогою Рэйки, тому я вважала, що потрібно буде навчити Рэйки усю сім’ю, щоб вони самі продовжували лікування, коли я поїду. Сім’ю така можливість дуже обрадувала, так що вже наступного дня батьки почали допомагати мені в лікуванні.
Приблизно через два місяці у молодої людини знову почало відростати волосся, а через півроку вони вже виросли густі і нормальні, тільки сивина з’явилася, тому що потрясіння було все-таки дуже сильним.

У іншому випадку, теж пов’язаному з волоссям, жінка приїхала з материка в Гонолулу і прийшла до мене для лікування. Вона сказала, що перепробувала самі різні засоби для волосся, тонізуючі засоби, масажі нічого не допомогло, так що їй доводиться увесь час носити капелюшок, щоб приховати лисину. За шість років до того, вона брала у мене уроки і тепер вважала, що тільки Рэйки їй і зможе допомогти. Перш, ніж зайнятися нею, мені треба було більше про неї дізнатися. Я знала, що перш ніж покинути Гаваї, вона розійшлася з чоловіком, знала і те, що якщо нам не вдасться усунути причину, Рэйки не допоможе, ось я і запитала: «Ви повернулися для того, щоб виправити ваше волосся, або просто заради того, щоб витягнути з колишнього чоловіка більше грошей? У останньому випадку Рэйки вам ні до чого»! Вона обмірковувала моє питання декілька днів, а потім подзвонила, щоб сказати, що повністю приймає Рэйки і не живить до чоловіка поганих почуттів. Я взялася лікувати її, оскільки вона очистила свою духовну сторону. Знадобився всього тиждень, щоб і тіло зазнало очисну реакцію. Через два місяці її волосся стало відростати, а через півроку повністю відновилися.

***

Була ще одна молода людина прекрасний піаніст, з прекрасними прямими чорними волоса мі, які стали випадати всякий раз, як він причісувався. Він прийшов до мене для лікування, і я виявила, що причина криється в його бруньках. Він пройшов повне лікування і через місяць, коли бруньки почали працювати краще, волосся випадати перестало. Він став учнем Рэйки і після сам себе лікував, так що і у цієї історії теж щасливий кінець.
Ще був чудовий випадок з абсолютно лисою людиною, просто як більярдну кулю. Він над цим жартував, думаючи, що раз справа зайшла так далеко, то тепер нічого не попишеш. Дружина умовила його, вони навчилися Рэйки, так що я провела з ним декілька сеансів лікування, а решту надала їм самим. Оскільки він не пережив шоку і нещасних випадків з ним теж ніяких не траплялося, я порадила їм зосередитися на життєво важливих органах, ну і на самій голові. Приблизно через чотири місяці він із захватом виявив, що усю його лисину покрив світлий пушок, зовсім такий, як у курчати, а скоро виросло густе волосся, так що він був дуже щасливий.

 

Діти
Існує багато бездітних пар, які хочуть завести дітей, таким краще приходити для лікування разом. Ще краще, якщо вони беруть уроки Рэйки, тоді вони зможуть підтримувати в собі життєву енергію і силу. У безлічі випадків нічого інше для успішного зачаття і не було потрібне, а одна жінка, коли чоловік поцікавився, що їй подарувати з нагоди народження їх першу дитину, попросила провести з нею відразу після пологів сеанс Рэйки, щоб вона швидше набралася сил. Вони навіть попросили мене стати хресною матір’ю їх дівчинки для мене це була велика честь.
Немовлята, які ще до народження отримували Рэйки, народжувалися дуже здоровими, та і пологи у їх матерів були легкі. Деякі з них навіть говорили мені, що під час пологів не відчували болю, якщо вони отримували Рэйки під час вагітності, все проходило дуже легко. Я зазвичай говорю моїм ученицям, що якщо вони стануть отримувати Рэйки під час вагітності, то органи їх працюватимуть нормально і пологи пройдуть дуже легко. Я не раз повторювала, що якщо вони користуються Рэйки, а тіло їх перебуває у хорошому стані, то і пологи пройдуть безболісно.
Буває, що матері не справляються з виношуванням дитини і відбувається викидень. Найкраще це почати використати Рэйки ще до того, як жінка завагітніє, а потім продовжувати, щоб надати їй сил в період вагітності, якщо ж з’являються які-небудь неприємні симптоми, Рэйки слід застосовувати негайно.
У однієї жінки викидні траплялися п’ять разів підряд, завагітнівши в шостий раз, вона прийшла до мене і я лікувала її і попросила змінити дієту. Я сказала, щоб вона уникала кислотної їжі, тоді Рэйки створить в її тілі рівновагу. Я попрацювала з нею, і коли прийшов час, вона народила здорового хлопчика. І відчувала вона себе увесь час прекрасно, ні нудоти вранці, ні запаморочень, нічого такого, що мучило її раніше.
Я навчила Рэйки одну медичну сестру, яка працювала у гінеколога. Після цього вона змогла за допомогою одних лише пальців визначати термін пологів тому що її руки отримували сигнали про те, що дитя готове з’явитися на світ. Їй страшенно подобалася її робота, вона говорила, що існування Рэйки це просто благословення Боже.

 

Епілепсія
Була одна сім’я, в якій дочка в дев’ять років захворіла епілепсією та такий, що припадки траплялися по декілька разів на дню. Водій шкільного автобуса не хотів за неї відповідати і не пускав її у свій автобус, якщо тільки хтось з членів сім’ї її не супроводжував, так що доводилося або проводжати її в школу, або відвозити туди в сім’ї, що належала, машині. Оскільки мати працювала в магазині це на додаток до клопоту по будинку, а сім’я була велика, дочці доводилося залишатися удома. Вона цьому тільки раділа і грала з дітьми років чотирьом-п’яти.
Так тривало десять років, а коли їй виповнилося дев’ятнадцять, мати вирішила, що треба будь-якими засобами допомогти дочці, так що вона поїхала в Гонолулу, щоб відшукати лікарів, які зможуть їй допомогти. Лікарів таких не знайшлося, усі говорили, що вже надто пізно. Вона навіть їздила в Кахуну до гавайського шамана, і він зі своїми помічниками провів церемонію, але і це не допомогло.
Врешті-решт хтось розповів їй про пані Таката, і вона тут же відправилася до мене, а я сказала: «Якщо вам досить терпіння випробовувати Рэйки впродовж одного року, я її прийму, а після декількох сеансів лікування, якщо ви вирішите, що це може допомогти, я хотіла б, щоб ви і хто-небудь з членів вашої сім’ї пройшов навчання, щоб лікувати дівчину по декілька раз на день». Вона погодилася спробувати, навіть якщо це займе цілий рік, сказавши: «Я стільки страждала з дев’яти її років до дев’ятнадцяти, що мені всього один рік життя»?
Протягом тижня дівчину приводили до мене кожен ранок, і незабаром у неї почалася реакція. Зазвичай у неї відбувалося ночами два-три припадка, але з настанням реакції їх число зросло до семи-восьми, так що її рідним майже не вдавалося поспати. Я сказала: «Те, що вона тепер страждає навіть сильніше, добре, це необхідно, щоб вивести з її тіла токсичні речовини. Так працює Рэйки, а після цього очищення їй стане кращий».
Мати готова була на все, що зможе допомогти, так що вона змінила дієту дочки, відмовившись від морозива, плюшок і пампушок, і після того, як реакція завершилася, дівчина відчула себе краще, а припадки стали повторюватися все рідше і рідше. Ми почали лікування в жовтні, а до весни я сказала, що більше їй до мене приходити не треба, оскільки рідні можуть лікувати її самостійно. Вона як і раніше йшла на поправку і врешті-решт вилікувалась від епілепсії повністю. Припадки закінчилися, вона змогла вести нормальне життя, допомагати по будинку, куховарити, шити раніше вона нічого цього робити не могла, і уся сім’я була дуже вдячна.

***

У іншому випадку з епілепсією у жінки відбувалися такі сильні припадки, що вона боялася одна виходити з дому. Вона побоювалася, що впаде під час припадку і покалічиться, так що вона вирішила спробувати Рэйки.
Вона приходила для лікування щодня впродовж місяця, і разом з чоловіком ще і брала уроки, щоб мати можливість продовжувати лікування будинку. Після того, як реакція вивела з її тіла отруйні речовини, вона стала швидко видужувати, припадки стали слабкіше, а через три місяці від них і сліду не залишилося.
До мене ця жінка приходила тільки один місяць, решту вони доробили удвох з чоловіком. Вона повністю вилікувалася і більше не випробувала жодного припадку.

Нещасні випадки

У одній великій сім’ї з сином стався нещасний випадок, коли він йшов на очеретяне поле з п’ятигалоним розприскувачем, наповненим рідким гербіцидом. Він посковзнувся і впав, а розприскувач від удару репнув і гербіцид потрапив юнакові в очі. Юнак намагався їх відтерти, але було вже пізно, так що він побіг в амбулаторію, що була на плантації. Доктор дуже стривожився, сказавши, що одна крапля цієї отрути здатна випалити очі. Він надав юнакові першу допомогу, зробив перев’язку і відправив його додому, давши знеболюючі засоби і порадивши йому сподіватися на краще.
Як тільки інші члени сім’ї повернулися додому, вони подзвонили мені. «Потрібна термінова допомога , пані Таката. Не могли б ви відразу при їхати до нас»? Я того ранку була дуже зайнята, кімнату заповнювали люди, що прийшли для лікування, тому я сказала, що прийду як тільки зумію, а доки нехай вони самі починають його лікувати, поклавши руки на пов’язку і даючи йому Рэйки. «Ви можете лікувати його так само, як я, оскільки Рэйки залишається тією ж самою, від кого б вона не виходила». Мати, дочка і їх сусіди, усі вони колись брали уроки Рэйки, по черзі лікували його, так що він отримував Рэйки кожну хвилину і мало не відразу після нещастя. Коли я з’явилася у них вже пополудні, він все ще міцно спав, а прокинувшись в чотири години, сказав, що страшно голодний. Він пам’ятав, що з ним сталася біда, але не відчував ні болю, ні незручності, а просто хотів їсти.
На наступний ранок він знову пішов до доктора, який, почувши, що юнак ніяких знеболюючих не приймав, а болю проте не відчуває, ніяк не міг в це повірити. Юнак не цілком розумів, як пояснити докторові що таке лікування Рэйки. Коли пов’язка була знята, виявилось, що очі почервоніли, але зір анітрохи не постраждав. Більше він пов’язку не носив і щодня по багато годин отримував Рэйки, так що видужав повністю.
Всякий раз, коли відбувається нещасний випадок, необхідно лікувати постраждалу частину тіла, але окрім цього впливати через спину на надниркові залози, знімаючи шок, і давати повне лікування, щоб наповнити тіло Рэйки. Якщо почати лікування Рэйки негайно, одужання піде дуже швидко.

***
Одного разу до мене прийшла жінка, що тільки що потрапила в автомобільну аварію, у якої від удару зрушилися шийні хребці. Хтось ударився в її автомобіль ззаду, і їй було потрібне негайне лікування. Я дві години пропрацювала над по ділянкою тіла, що постраждала, голова, шия, плечі, а потім провела повне лікування, щоб зняти напругу і шок. Це зайняло немало часу, але додому вона пішла щасливою, знаючи, що якщо з’явиться біль, вона зможе повернутися до мене завтра. Проте вона подзвонила і сказала, що з нею все в порядку і більше їй лікування не потрібно. Якщо починати лікування відразу після нещасного випадку, полегшення і одужання настають дуже скоро. Інша жінка теж прийшла до мене по допомогу після нещасного випадку, та тільки стався він напівроком раніше. У неї теж було зрушення хребців, після якого їй довелося два місяці проходити в жорсткому комірі. Вона думала, що видужала, але варто було їй сісти за кермо, як її охоплював такий страх, що вона не могла вести машину. Тривало це довго, розлад став хронічним і лікування знадобилося тривале. Вона готова була приходити до мене стільки разів, скільки знадобиться, і ми зуміли зняти шок і напругу, так що вона повністю видужала.

 

Артрит/Ревматизм

Деякі люди приходять до мене з артритом, інші говорять, що у них ревматизм. Слова можуть мінятися, але лікування залишається одним і тим же. Лікування дається повне, проте в таких випадках ми розпочинаємо з живота. Коли усі розташовані там органи урівноважені і повні енергії, велика частина причин захворювання зникає. Потім ми починаємо працювати прямо над хворобливою областю. Необхідно також змінити дієту, тому що дуже важливо що саме ви їсте.
Яким би сильним не був біль, людина відчуває полегшення після декількох сеансів лікування.  Я б сказала, через вісім днів, чотири дні на лікування, потім чотири дні спокою, а за ними додаткове лікування, якщо воно знадобиться.
Іноді причиною виникнення таких болів можуть стати нещасні випадки. В молодості людина, злегка ударившись, не звертає на це уваги і не чекає, коли забите місце повністю заживе, а років через двадцять п’ять в цьому місці починають скупчуватися токсинів і виникає біль. На той часколи в ньому виникає біль, розлад вже стає хронічним.
Але з Рэйки завжди є надія на одужання. Поки є життя і є бажання згаяти час на лікування, людині завжди можна допомогти. Він може видужувати дуже і дуже поступово, біль знімається, немов фарба шарами, але як би глибоко не сиділа її причина, Рэйки до неї добереться і усуне її.

***

Коли у мене була студія в Хіло, до мене за вісімдесят миль приїхала одна жінка і сказала, що дуже страждає від ревматизму біль не відпускає її ні вдень, ні вночі. Вона і ходити-то від болю майже не могла. Даючи їй Рэйки, я відчула, що усі її органи виснажені: перше лікування відняло дві години. Її найбільше турбували ноги, які страшенно боліли при ходьбі, так що я попрацювала над ними і сказала, що опухання і набряки пройдуть, але їй необхідно дещо змінити дієту і відмовитися від солодощів ніяких тістечок і цукерок. Їй був потрібний очищаючий засіб, який допоміг би вивести води з організму, і я порадила їй брати листя липи, розтирати їх в теплій воді і пити по шість склянок в день.
Два тижні вона щодня приїжджала до мене на автобусі і до кінця цього терміну неабияк зменшила у вазі і почувала себе куди краще, оскільки отримала багато Рэйки. Проте проїздити щодня вісімдесят миль справа нелегка, і я порадила їй вивчити це мистецтво, щоб вона могла щодня лікувати себе сама, а до мене приїжджала б тільки раз в тиждень. Через два місяці вона закінчила навчання, а коли настали свята, вона привезла мені якийсь особливий хліб, сказавши, що уперше за багато років змогла місити тісто і хоче поділитися зі мною хлібом.

***

Був чоловік, який страждав від такого гострого артриту, що йому довелося п’ять місяців провести в лікарні, проте це не допомогло, тож його в кінці кінців відправили додому. Чоловік був великим — двісті сімдесят п’ять фунтів, — і він приїхав до мене на лікування з водієм, без допомоги якого йому було навіть не дістатися до мого будинку. Коли вони дісталися до моїх сходів, він не зміг підняти ногу на шість дюймів, і я зупинила його, сказавши: «Це неможливо. Ви навіть ногу не можете підняти, як я вас покладу на стіл для лікування? Повертайтеся додому…» — і як тільки я вимовила «додому», цей величезний чоловік розплакався, тому я продовжила: «Я ще не закінчила. Я поїду з вами і буду лікувати вас вдома. У цьому випадку вам не доведеться підніматися і спускатися по сходах.
Ви дуже добрі. А я вирішив, що ви не бачите для мене жодної надії».
І я поїхала до нього додому і надала йому повне лікування Рейкі. Він казав, що біль турбує його вже сім років, і що дуже вдячний мені за надію на результати лікування. Його дружина також плакала, вона хотіла якось допомогти і була дуже зацікавлена. Я пообіцяла приходити кожен день протягом місяця, заверивши її, що якщо все піде добре, чоловік зможе ходити, не відчуваючи болю.
Вона виявилась хорошою помічницею, бо була дуже релігійною. Вона ніколи не пропускала недільної служби в церкві, і я запитала її, ходить чи чоловік з нею разом. «Дуже рідко, лише по особливим святам, і то доводиться його переконувати».
Я працювала над ним, і після тижня лікування почалися зміни. Встановилась реакція, все в ньому зійшло з розуму, навіть кровообіг. Я сказала йому, щоб він пив лимонний сік з водою і трохи змінив дієту. Рибу йому можна було їсти, а от м’яса слід було вживати менше, і ще йому потрібно було багато свіжих овочів, особливо крес-салату та селері, які служать очищаючим засобом. Він пообіцяв виконати все, що я сказала, і виконав, і від цього почати працювати з ним стало легше.
На другий тиждень йому полегшало настільки, що він зміг вставати і ходити по будинку. Лікування тривало, і на третій тиждень у нього з’явилась червона пляма над правим бровом. Вона все росла і росла, і через чотири дні обернулася як би в пухир, наповнений рідиною. Він занепокоївся і запитав, що з ним відбувається, і я сказала йому, що займусь цим, а решту залишу Рейкі.
Через кілька днів, під час того, як я лікувала це місце, пухир спрацював, і з нього бризнула рідина. Я цього очікувала і тому схопила стару простирадло, яку тримала під рукою, і покрила нею рану, а рідина все текла і текла, і з нею якісь білі комки, схожі на творог. Я пояснила чоловікові, що це кальцій, який причиняв йому такий біль у всіх суглобах. Він зібрався в одне місце, щоб вийти з тіла, і вихід його був великим полегшенням. Рана повністю затягнулась лише через кілька днів, але чоловік жодного болю не відчував.
Ходити йому стало зовсім легко, і я попросила його відвідати лікаря, поки рана ще відкрита, і розповісти йому, що сталося. Лікар був радий побачити його і почути, що чоловікові стало набагато краще.
До кінця місяця він скинув вагу і при ходьбі взагалі не відчував болю, тому я
сказала йому: «Будь ласка, одягніться, підіть з дружиною в церкву — пішки, не на машині — підійдіть до алтаря, вклоніться і поблагодаріть Бога за те, що знову можете ходити без болю». Він згодився на це, а коли почав одягатися до церкви, виявилося, що костюм висить на ньому мішком, тому йому довелося одягти той, в якому він багато років тому вінчався, і цей підійшов йому саме вчасно.
Більше мені не довелося приходити до нього для лікування, він сказав, що сам буде відвідувати мене раз на тиждень. Я думала, що лікування триватиме до кінця року, але йому не вистачило на це часу — він грав у м’яч, лазив по деревах і рибачив з синами. Рейкі йому більше не знадобився.

 

Реакція
Під час лікування більшості хронічних захворювань виникає реакція. Організм проходить очищення, і в деяких випадках реакція виявляється настільки сильною, що люди починають скаржитися, оскільки їм стає не тільки не краще, а навпаки, біль ще й збільшується. Це означає, що їхні органи приймають Рейкі, що Рейкі працює добре, і тому ми продовжуємо лікування й висловлюємо подяку за внутрішнє очищення їхніх організмів. Я кажу їм, що з болем потрібно змиритися, оскільки з ними відбуваються великі зміни, і треба продовжувати лікування, щоб вивести все шкідливе з їхніх організмів. Під час лікування Рейкі це дуже важливо, тому що при виникненні реакції їм слід не скаржитися, а казати: «Слава Богу, працює!» Наберіться терпіння і спробуйте перенести реакцію, яка триває кілька днів, бо так працює Рейкі, очищуючи всі ваші тіло.

Головні болі
Головні болі спричиняються багатьма причинами. У одного чоловіка голова починала боліти кожного разу після обіду, а до таблеток йому звикати не хотілося, тому він перед сном їздив на машині, сподіваючись отримати полегшення від свіжого повітря. Одного вечора, проїжджаючи повз мій будинок, він вирішив зупинитися, бо чув різні розповіді про пані Такату. Він сказав мені, що кожного вечора у нього розпухає голова, а від чого він не знає. Я почала лікувати його шлунок, а він став протистояти, кажучи, що у нього болить голова, а не шлунок; я ж пояснила йому, що шукаю причину перед тим, як перейти до ураженого нею місця. Коли я перейшла до жовчного міхура, в руках у мене виникла сильна вібрація, і я сказала йому, що, мабуть, знайшла причину і продовжила працювати над цим місцем. Потім я працювала над його головою і спиною, провівши повне лікування. Коли я закінчила, він сказав, що все це дуже дивно — я стільки часу провела на шлунку, а коли дійшла до голови, біль вже пройшов. Він виходив у дуже хорошому самопочутті. Я поговорила з його дружиною і пояснила їй, що справа скоріш за все в занадто жирних десертах, вони-то і спричиняють головні болі, так що з того часу десертів він більше не бачив, і головних болей теж.

 

Опіки
Я багато разів лікувала опіки, але найжахливіший був у чоловіка, дуже сильного чоловіка, який працював електриком. Одного разу зранку йому зателефонував пекар і сказав, що у нього зламалась піч, а хліб же треба пекти, тому будь ласка, приходьте якнайшвидше і відремонтуйте її. Електрик не перевірив вимикач, а той був увімкнений, і поліз до печі, щоб подивитися, що в ній несправно, і коли він опинився біля проводів, раптово спалахнула іскра, і він просто запалився. Пекар встиг його витягнути і збити вогонь з одягу, але цей чоловік вже обгорів так сильно, що його поспішили відвезти до лікаря. Він був у дуже важкому стані і не приходив до тями, і тоді до лікарні приїхала його наречена з друзями, всі четверо вчилися Рейкі, і вони одразу взялися працювати над ним. Вони лікували все його тіло, крім однієї маленької ділянки, яка постраждала менше всього. Так вони змогли зрозуміти, наскільки допомагає Рейкі. Вони лікували його до п’яти годин пополудні, і тоді він очнувся. Він не відчував болю, хоча лікар сказав, що у нього опіки третього ступеня. Більше того, він зміг вирушити до мене з друзями, які давали йому Рейкі і Рейкі кожен день, поки з нього не зняли пов’язки. У нього навіть не залишилося шрамів — крім тієї самої ділянки, яку вони залишали нетронутою, так що він своїми очима побачив, що означає Рейкі. Тоді він сам захотів пройти навчання, щоб мати можливість допомагати іншим так, як допомогли йому.

Був ще один випадок з опіками. У одному селі людина вчилася Рейкі і пропонувала допомогу всім сусідам. Йому хотілося допомагати всім і кожному, але один з сусідів допомогу не приймав, ще й критикував його за спроби робити добре за допомогою Рейкі; проте той людина пам’ятав про Принципи Рейкі і не дозволяв цій критиці розгубити або розлютити його.
На Новий рік сільські діти пускали петарди, і одна з них потрапила у кишеню маленькому синові того самого противника Рейкі і сильно його обпікла. Його відвезли до лікарні, але краще йому не стало, навпаки — гірше. Опік не загоювався.
Учень Рейкі зайшов у лікарню повідати друзів і навідався на хлопчика. Він поклав руки на ковдру і почав давати хлопчику Рейкі, і весь це час він мовчки молився про те, щоб хлопчикові стало краще. Коли він закінчив, біль помітно зменшилась, так що хлопчик попросив його прийти ще, і він приходив кілька разів і скоро хлопчик одужав. Батько його дізнався про лікування лише після того, як хлопчик повернувся додому. Він відчув велике збентеження, змішане з подякою за вилікування сина, і тому пішов до сусіда і вибачився перед ним за те, що погано відгукувався про Рейкі.


***

У другому випадку будівельник докінчував дах будинку, пропитуючи папір гарячою смолою. Замість того, щоб змішати смолу черпаком, він вставив у неї руку і страшенно обігнався. Потім, бажаючи змити смолу, він вставив руку у найближчий бидон з керосином і тут вже зовсім закричав від болю. Він працював на будинку мого сусіда, тому я почула його крики і вибігла подивитися, що сталося. Я взяла його за руку і почала лікувати її за допомогою Рейкі. Ми сиділи на моєму крильці майже пів години, поки біль не затих, і тоді інші робітники відвели його до лікаря для перев’язки, а звідти привели назад. Я працювала над ним ще годину, прямо через бандажі, і йшовши додому, він сказав, що не відчуває жодного болю. Я лікувала його щодня, поки не зняли бандажі, і тоді виявилось, що рука зовсім затяглася, навіть шраму не залишилося.

Туберкульоз
Туберкульозом хворіють багато людей, тому у мене великий досвід у цій справі. Ця хвороба дуже заразна, тому коли людина хворіє, вона намагається не залишатися серед родичів та друзів, а йде у санаторій. Один чоловік, провівши у санаторії кілька років, прочитав десь про Рейкі і послав до мене свою дружину. Вона хотіла навчитися, щоб лікувати його кожен день під час відвідувань, і я домовилася з нею, що ми разом навідаємось до її чоловіка, і я його покажу. Так ми побачимо, чи зможе Рейкі допомогти йому відновитися. Він, дійсно, відчув полегшення і ще раз попросив навчити його дружину. Вона записалася на найближчий клас, почала лікувати його прямо у лікарні, і його стан покращився.

Оскільки він покращувався, він захотів і сам навчитися Рейкі. Я сказала йому, що не можу проводити заняття в санаторії, але він відповів, що хоче оволодіти цією силою — це все, що він від мене потребує. Дружина приходила лікувати його кожен день, вона мала можливість показати йому, що робити, вона вже передала йому потрібні знання. Спостерігаючи за нею, він зрозумів, куди слід класти руки, тому йому хотілося тільки, щоб я прийшла до нього всього чотири рази і дала йому можливість зв’язатися з Універсальною Енергією. Я так і зробила, і вони були дуже щасливі, що зможуть працювати з Рейкі.

У той же час я зіткнулася з іншим випадком туберкульозу. Дружина цього хворого працювала у мене економкою і хотіла пройти навчання, щоб лікувати свого чоловіка. Після трьох місяців щоденного лікування його випустили з санаторію. Була ще молода жінка з запущеним туберкульозом. Її батьки прийшли до мене і попросили лікувати її. Вона була заручена, і вони не знали, що робити — вийти заміж чи розірвати заручини. Я протягом тижня приходила до них додому кожен день, і ми бачили, як Рейкі діє на неї благотворно, тому її мати і їх сусіди почали брати уроки, щоб допомогти їй. Через півроку вона повністю одужала і змогла вийти заміж.

Інсульти
Щодо інсультів, то краще їх уникати. У більшості випадків вони викликаються високим кров’яним тиском, а Рейкі допомагає знизити тиск, тому інсульт не стається. Однак, якщо інсульт все ж стався, лікування слід починати лише через двадцять один день, щоб кров могла відпочити. Через три тижні починайте лікування. Не працюйте відразу з постраждалою областю, займайтеся причиною. Тут дається основне лікування: передня частина тіла, спина, потім голова. Завжди лікуйте голову, особливо бічні сторони шиї, це допомагає знизити кров’яний тиск. Якщо проводити лікування щодня, хворому вдасться допомогти, і він знову зможе ходити.

У одному з моїх випадків людина шістнадцять років провела після інсульту в ліжку. Дочка цього чоловіка дуже за нього переживала і, почувши про Рейкі, вирішила спробувати. Я працювала з ним майже три тижні і змогла сказати дочці, що є надія, тому вона почала брати уроки і лікувати батька кожен день. Вона добре справлялася, і через рік він міг ходити по дому з тростинкою.

Інший чоловік три роки провів після інсульту в кріслі-колясці. Він був дуже пригнічений, тому я працювала і з ним, і з його дружиною, яка була дуже втомлена від того, що доводилося за ним доглядати. Її настрій був дуже песимістичним, і це відбивалося і на ньому. Настрій — дуже важлива річ. Якщо людина здається і втрачає надію, покращитися йому набагато важче. Після того, як його настрій змінився і він почала відчувати вдячність, він також розповів, що може швидко поправитися, і вже через сім днів виліз з крісла і почав ходити.

Множинний склероз
Був у мене хворий на множинний склероз, кілька років провівши в кріслі-колясці. Він хотів знати, зможе він знову ходити, і я сказала йому: «Якщо буде Божа воля, а на вас благословення Його, то Рейкі зможе це зробити!» Чоловіка цього привезла його економка, вона цікавилася цілющими практиками, тому записалася на мій курс і опанувала це мистецтво. Я лікувала його всього два тижні, а потім вона замінила мене і почала сама давати йому Рейкі. Вона змінила його дієту, годувала його свіжими овочами, змусила його відмовитися від тютюну і вина і взагалі вести більш здоровий спосіб життя. Він тренував тіло, опускаючись у басейн і рухаючи руками й ногами в воді.

За короткий час він уже ходив по дому з тростинкою, а потім позвонив мені і повідомив, що набрав серед друзів і сусідів цілий клас учнів. Щоб показати їм, наскільки зміцніло його здоров’я, він посадив мене у своє крісло і прокатив навколо басейну. Він дуже швидко відновлювався, і я сказала йому, що за таких темпів через півроку він зможе ходити на танці. Він навіть висадив невеликий город, щоб самому вирощувати овочі і отримувати необхідне фізичне навантаження. Він відчував великий ентузіазм, його настрій був відмінним, він робив для одужання все, що я йому пропонувала.

Потім одного разу мені позвонила його економка. Вона була дуже засмучена і сказала, що йде від нього. В дім навалилися якісь старі друзі господаря, і він з їхньої легкої руки повернувся до старих звичок — став курити, пити, їсти що попало. Не отримуючи більше лікування, він за два тижні втратив все, в чому до цього преуспівав. Неспроможному більше ходити йому довелося повернутися в ліжко і в крісло-коляску.

Дитячі захворювання

У випадку дитячих захворювань Рейкі знімає неприємні відчуття і, крім того, не дозволяє розвитку небезпечних побічних ефектів. Давайте здійснимо повне лікування, особливо у випадку вітрянки, працюючи над ураженими ділянками шкіри, щоб на них не залишилося шрамів. Чудово, коли батьки володіють Рейкі, оскільки у них все необхідне для надання допомоги під рукою, і вони можуть відразу зайнятися лікуванням хвороби.

У мене був один гострий випадок вітрянки, хворобою страждав не дитина, а молодий чоловік, випускник коледжу. Його мати зателефонувала мені, щоб запитати, чи можу я запобігти появі шрамів. Він був дуже миленьким хлопцем і хотів стати професійним музикантом. Його захоплювала думка збереження гавайської музики, і він заснував невелику групу, яка грала цю музику в нічних клубах. Поки я лікувала його, ми подружилися, я розповіла йому про Рейкі, пояснивши, що витративши час на це, він багато здобуде, адже при його роботі йому доведеться багато їздити, і він зможе сам дбати про свій голос, підтримувати його в гарному стані та швидко відновлювати сили, якщо втомиться. Коли молодий чоловік одужав, він був дуже радий тому, що на обличчі у нього не залишилося шрамів. Він прийшов до мене на навчання і став дуже добрим практиком, використовуючи Рейкі на користь і собі, і своїй групі. Його талант ріс, як він того й хотів, він став відомою особистістю, писав чудову музику, і багато хто приходив, щоб її послухати.

Серце

Серцеві напади, звісно, ми повинні контролювати артеріальний тиск за допомогою Рейкі і запобігати серцевим нападам. Мені одного разу зателефонували про мою сусідку і попросили якомога швидше прибігти до неї, здається, у неї зараз має статися серцевий напад. Я сказала, щоб її поклали на спину і намагалися вести себе якомога спокійніше, поки я не прийду. Прийшовши, я стала поруч з нею на коліна і почала впливати на сонячне сплетіння, а не на серце. Це дозволило відразу зняти напругу. Потім я приблизно півгодини працювала над іншими ділянками живота, а потім перейшла до грудей. Напруга в околицях серця виявилася дуже великою, вона дійсно була на межі серцевого нападу. Потім я працювала над її головою, судини, що йдуть по шиї з боку, здавалися твердими, мов неварені макарони, тому я працювала і над ними, розслабляючи їх. Коли вони стали м’якшими, серце відновило нормальний ритм, і жінка почала спокійно дихати.

Я сказала, що хтось повинен відвести її до лікаря, перевірити серце, а коли вона повернеться додому, я дам їй ще Рейкі. У той вечір я надала їй повне лікування передній частини тілоа, спини, голови, і вона дуже швидко одужала від цього епізоду.

Столбняк

Лікарі дозволили мені приходити в лікарню, щоб лікувати хворих, які просили про Рейкі, і першим моїм випадком був столбняк щелеп. Мені зателефонувала медична сестра, якій цей хворий був батьком. Виявилося, що лікарі вичерпали свої можливості, і допомогти йому нічим більше не могли. Він перебував у комі, щелепи були туго стиснуті, і коли я перевірила сонячне сплетіння, виявилося, що воно затверділо, немов дошка, так що надавати йому основне лікування було складно. Я працювала над ним, працювала майже дві години, і нарешті в животі стало відчуватися тепло. Мої руки відчули вібрації, і я зрозуміла, що Рейкі підійшло. Він вийшов із коми, і я почала працювати над його головою, тримаючи зведену щелепу, і приблизно через п’ятнадцять хвилин щелепа розслабилась. Він відкрив рот і попросив води.
Того дня я дала йому два сеанси лікування, і коли прийшла до нього на наступний день, він вже посміхався і навіть зміг з’їсти тарілку супу та трохи легкої їжі. Він одужував дуже швидко. Цей дивовижний випадок був одним із перших моїх зіткнень зі столбняком.

Наркотична залежність

Я працювала з багатьма людьми, що мали погані звички — алкоголізм, куріння. Сами вони не були поганими людьми, просто їм не вдавалося позбутися таких звичок, а отож і може допомогти Рейкі, оскільки вона проникає набагато глибше поверхні речей. На Другому рівні або на Проміжному Рівні Рейкі вдається дістатися до підсвідомого та працювати там, застосовуючи Універсальну Життєву Силу.

Мій вчитель казав, що все це — вино, алкоголь, тютюн, навіть наркотики, як кокаїн і морфій — були дані світу з благою метою. Коли їх призначає лікар, вони діють як ліки і можуть вам допомогти. Коли ж ми самі починаємо користуватися ними, ми часто використовуємо надмірні дози, і тоді вони стають отруйними.

Коли людина доходить до стадії передозування, їй необхідно зупинитися, інакше така звичка знищить її здоров’я. Рейкі здатна допомогти як у фізичному, так і у духовному відношенні, впливаючи на підсвідомий розум. Якщо людина свідомо вирішує позбутися поганої звички і прохає про Рейкі, вона здатна — за умови співпраці з його боку — зробити диво за кілька днів. Людям, які дійсно хочуть позбутися від залежності, Рейкі допомагає набагато швидше.

Вага

Багато людей набирають надлишкову вагу через переїдання, у інших вона пов’язана з розладами щитоподібної залози та інших залоз, тому всі ці залози потрібно лікувати. Неможливого не існує, тому якщо ви хочете скинути зайву вагу, лікуйтеся щодня за допомогою Рейкі та намагайтеся регулювати роботу залоз. Пройдіть навчання та робіть це самостійно, а коли досягнете результату, обмежте себе в їжі. Щоб обійтися всього однією стравою та без всяких рясних десертів, потрібна сила волі, але це необхідно зробити. Коли це буде досягнуто, починайте фізичні вправи. Гуляйте більше. Немає кращої вправи, ніж прогулянка, проте виходити на неї потрібно щодня. У деяких людей виникає інша проблема — недостатня вага, і у них також потрібно регулювати роботу залоз. Рейкі допомагає таким людям, діючи в протилежному напрямку, а коли в організмі відновлюється рівновага та він починає працювати нормально, вага збільшується сама собою. Я працювала з багатьма випадками ожиріння, і зазвичай, все було в щитоподібній залозі, особливо у жінок. Так каже мені досвід. Іноді вона збільшувалась настільки, що з’являлася зоба. Я бачила зоби розміром з хороший апельсин, але після того, як роботу всіх залоз регулювали за допомогою Рейкі, зоба зменшувалася та навіть не залишалося зморшок. У однієї звернувшись до мене молодої жінки залоза виросла до розміру каштана, їй знадобилося всього двадцять сеансів, щоб все прийшло в норму. Багато хто говорив мені, що ожиріння у них спадкове, що в їхній родині всі були повними, але я бачила, що це не так — правильна дієта, вправи та, що найважливіше, лікування Рейкі здатні це виправити.

Я колись мала справу з жінкою, яка важила більше трьохсот фунтів, дуже красива жінка, естрадна артистка. Вона спробувала різні дієти і дуже ослабла, тому я запропонувала їй харчуватися сирими овочами, щоб набратися життєвої енергії, і більше плавати. При першому ж лікуванні Рейкі я виявила, що щитоподібна залоза в неї перебуває в поганому стані, а й нирки працювали погано, від цього в її організмі накопичувалася багато рідини. Вона приходила на лікування щодня, жодного не пропустила, і до часу, коли я з нею закінчила, вона скинула сто п’ятдесят фунтів, тіло її наповнилося енергією, а залози були в ідеальному порядку. Вона пройшла навчання і могла продовжувати лікування самостійно, єдине, на що вона скаржилася, так це на те, що жодна її сукня їй більше не підходить, все доводилося перешивати.

Води

У багатьох людей накопичується в організмі надмір води, але коли Рейкі впливає на нирки, вони починають працювати краще, і рідина виходить з організму. Ноги і особливо щиколотки стають стрункішими, а талія повертається до своїх звичайних розмірів. Дихальні розлади При будь-яких дихальних розладах — емфіземі, сінній лихоманці, астмі, запаленні легень, грипі, нежиті — бронхи виробляють слиз, тому лікуйте уражену ділянку, і коли носові канали прочистяться аж до глотки, запалень уже більше не буде, а разом з ними зникнуть і сінна лихоманка, і астма.

Смерть

Одного ранку у 1938 році Таката пдмітала тротуар перед своїм будинком, готуючись приймати пацієнтів, коли машиною під’їхав брат її сусідки з відомостями, що їхня мати померла і їм з сестрою необхідно поїхати до батьківського дому, щоб обговорити підготовку до похорон. Сусідка звернулася до Таката зі сльозами на очах: «Місіс Таката, я прийшла просити вас про велику послугу. Моя мати померла сьогодні о п’ятій ранку. Це для мене великий несподіванок: я не знала, що вона була серйозно хвора. Грип і лихоманка — це не здавалось серйозним. Я вважаю себе винною перед нею. Поїдьте зі мною. Можливо, тоді у мене з’являться сили пережити цю горе». «Звичайно, якщо вам від цього буде краще», — погодилася Таката. Під час цієї довгої поїздки жінка плакала, відчуваючи свою вину перед матір’ю. Таката запитала: «Чому ви так переживаєте смерть матері?

Їй було шістдесят два роки. Це природна тривалість життя для багатьох людей».

«Ми мало дбали про неї. Я сім років жив далеко від неї, в інших краях, і мало що зробив для того, щоб вона була щаслива. Тепер я не зможу зробити нічого, щоб віддячити їй за її велику любов і ту матеріальну підтримку, яку вона мені надавала», — відповів чоловік, а його сестра додала: «Я жила в Гонолулу, але я була настільки зайнята своїми справами і власним життям, що забувала про неї, а тепер вже занадто пізно щось виправляти. Я не можу перестати плакати від жалю».

Таката звернулася до Бога: «Боже, якщо у тебе є вуха, будь ласка, почуй їх, бо тільки ти можеш щось з цим зробити». Під’їжджаючи до будинку, вони побачили, що підготовка похорон йде повним ходом. Чоловіки в білих сорочках з чорними краватками і в чорних штанах внесли в будинок труну, вкриту чорною тканиною. Хтось робив традиційні квіти з білої паперу. Жінки метушалися на кухні. Таката і її сусідка, донька померлої, пройшли в кімнату матері. Жінка впала на підлогу, заплакала і запричитала по-японськи: «Ока-сан, прости, що я прийшла так пізно». Оскільки Таката ніколи близько не знала цю сім’ю, вона почувалася не зовсім зручно і вирішила не перешкоджати, сівши на невисокий стілець біля покійної. Інтуїтивно вона поклала руки на сонячне сплетіння тіла. Було дев’ять годин ранку. Смерть констатували чотири години тому, і на стіні висіло свідоцтво про смерть, що давало дозвіл на похорони. Таката обробила всі внутрішні органи покійної, затримавши руку на серці більше години. Приблизно о пів на одинадцяту Таката почувала тепло в області пупка. Вона продовжувала тримати руки на тілі покійної. Несподівано стара жінка відкрила очі і зробила довгий подих. Не вірячи відбувшомуся і тримаючи руки на сонячному сплетінні, Таката встала і поглянула їй в очі. Побачивши, що вона моргає, Таката запитала: «Ви прокинулися?» Важко зітхнувши, жінка відповіла: «О, так».
Таката підійшла до її дочки. «Перестаньте плакати. Витріть сльози. Дуже обережно підійдіть з іншого боку ліжка. Ваша мати прокинулася. Вона жива», — підштовхнула вона плачущу доньку до ліжка. Донька закричала: «Ока-сан!» Стара жінка почала їй шепотіти: «Я чула, як хтось мене кликав, коли вже майже пройшла через маленьке отвір у тунелі. Я зупинилася. Почувши, що ти кличеш мене, я прокинулася».
Сестра повільно кликнула свого батька до ліжка матері. Стара жінка сіла в ліжку і попросила локшину: «Я голодна», — сказала вона. Чоловік воскреслої жінки кинувся виконувати її бажання, і випадково він зустрівся очима з Такатою, яка вказала йому на свідоцтво про смерть, що висіло на стіні. Повільно, щоб не помітила дружина, він зняв папір і положив собі в кишеню.
Таката лікувала жінку ще годину, сама дивуючись силі Рейкі. Покормивши жінку, господар дому вийшов у вітальню і тихо попросив людей винести труну з квітами через задні двері. ВОНА НЕ ПОВИННІ ПОБАЧИТИ ЦЕ!
Він попросив людей по одному тихо покинути його дім, щоб не налякати дружину. Таката приїжджала лікувати цю жінку ще двічі. Воскресла пацієнтка поступово набирала сили і з кожним днем їла все більше. Її син навчився Рейкі і проводив з нею щоденні сесії. Разом з сестрою вони були щасливі можливості виправити свої помилки в минулому щодо матері і допомогти їй. На прохання батьків вони організували їм поїздку на батьківщину в Японію, причому батьки їхали не з порожніми руками, а везли з собою великий багаж ананасів, шоколаду, кави і цукру для друзів. ПРИШЛА РАДІСТЬ І ЩАСТЯ!
«У Рейкі ми не втрачаємо надії. Там, де є хоча б іскра життя, ми напружено працюємо і просимо Божої милості», — зробила висновок Таката.
Якось, коли лікування воскреслої жінки наближалося до кінця, Таката стала розпитувати її про те, що вона відчувала під час свого незвичайно глибокого сну — слово смерть Таката спеціально не вживала, щоб не налякати пацієнтку. Жінка розповіла: «Я чітко пам’ятаю, що коли втратила свідомість, я опинилася в певній сфері і пливла всередині неї в повітрі. Я не відчувала болю. Вдруге я побачила вхід в тунель. Тунель був дуже довгим. Зайдучи в нього, я побачила в кінці тунелю дуже маленьке отвір і яскраве світло. Отвір був настільки малий, що я навіть здивувалася, як я зможу пройти через нього. Дивно, але я знала, що якщо пройду тунель до кінця, то ніколи не повернуся. Саме в цей час я і почула голос доньки, що кликає мене: «Мама, мама!» Донька була настільки нещасна і настільки глибоко страждала, що я повернулася. Здавалося пройшло вічність. Коли я відкрила очі, перше, що я відчула, був голод».


До загального здивування, здоров’я жінки повністю відновилося. Мозок не пошкоджений, розум залишився чітким. Рейкі оживило і омолодило жінку. Пройшли і болі, і лихоманка. Через шість місяців відпочинку в Японії, разом з чоловіком вона повернулася на Гаваї і продовжила займатися бізнесом — до хвороби у неї був власний магазин. Жінка розширила своє підприємство, відкривши продаж сайміну та содової води, а потім придбала хороший бізнес для свого сина. Вона жила повним, активним життям до кінця своїх днів.


Джерело: «Життя з Рейкі: Вчення Такати, розказане Френ Браун».