На самому початку мого знайомства з Рейки мій майстер мені сказав, що перш ніж ти прочитаєш книгу про Рейки у тебе повинен накопичитися свій власний досвід, інакше ти будеш обумовлена тим, що вже знаєш. Все що треба для практики, для набуття досвіду нам передається на навчанні першому ступеню. І особливість Рейки в тому, що це усна традиція, що передається між слів, і кожна книга з описом техніки, прийомів, нас від цієї традиції віддаляє. Є сенс в тому, щоб ділитися своїми історіями, навіть не досвідом. адже досвід припускає можливість повторення, а в Рейки не може бути однакового досвіду, внаслідок того, що Рейки в кожному індивідуальному випадку з кожною людиною йде його індивідуальним шляхом. А історії Рейки дають нам можливість більше відкритися широті і повноті Рейкі, дають можливість більше довіритися.
Тому я рекомендую, якщо і читати книги, то саме ті в яких люди передають свої історії. І прикладом такої книги яляется «Життя з Рейки: Вчення Таката, розказане Фрэн Браун», уривки з якої розміщені на цьому сайті.
Також з реальними історіями про Рейки рекомендую ознайомитися на сторінках сайту Реальні історії Рейки.
Ще одна книга, яка мені дуже сподобалася не є навчанням, а розповідає про Рейки як про систему, її походження, причину виникнення : Євгенія Дубровского «Диво зцілення, або Чарівна Сила Рейки. Посібник для початківців шлях, який може виявитися духовним»
 
А ось посилення на відому в колах шанувальників традиційного Рейкі Сіру Книгу Рейкі

Читайте “Сіру Книгу”