19577503_1828700027447136_7247393934120695625_o

Я — Майстер Рейкі і Глубинних Практик, групп-лідер дінамічних медитацій, Юлия Титаренко.  Але вже багато років в колах, що займаються практиками я користуюсь ім’ям Кранті Мад’я, яке отримала разом з ініціацією в сан’ясу Ошо

Можна додати, що ще я практикую Таро, Астрологію, Цілительство астросимволами та Цілительське таро, Ступінчастий танець і багато інших приголомшливих технік, про які можна дізнатися на сайті, Ошо-центру, ведучим, якого я є. Цим технікам можна в мене навчитися, можна отримати сеанс чи консультацію, можна приєднатися до групової, регулярної практики. Провожу курси Таро, бо це теж інструмент самопізнання, а в символах Таро приховано багато тайн про світобудову.

Рейкі, та й інше я почала практикувати майже одночасно з 2006 року. Може виникнути питання, навіщо так багато всього, невже недостатньо лише однієї практики? Я вважаю, що майже достатньо. Просто кожна з них по-своєму розкриває людину, але остаточно не задовольняє жодна. У різні моменти життя, наші потреби у тому чи іншому способі отримувати енергію змінюються, і наші властивості змінюються. Іноді хочеться отримати енергію через щось активне, іноді через глибокий відпочинок, іноді через щось, що задовільняє наш розум. До Рейки я звертаюсь найчастіше, бо вона є і медитацією і цілительською системою, і тому ще це просто. Не завжди є сили на щось складніше ніж Рейкі, я можу почати сеанс засипаючі і відчувати, як він продовжується крізь сон.
Рейкі має найширший діапазон енергій, і її енергія взаємодіє з людиною, як люблячий батько, який не тільки піклується, але ще виховує та розвиває.
З іншими практиками, що я обрала, Рейкі поєднана тим, що вони усі ненасильницькі, поважають мій вибір, і хоч і по різному, але рухаються в одному напрямку.
За час їх практичного дослідження  склалося уявлення, що крім енергії, вони дають сміливість, відчуття що простір живий і розумний, розкривають наші приховані таланти, дозволяють без страху, з розумінням подивитись не те, що ми вважаємо своїми недоліками. Як наслідок життя стає більш повним і люблячим.
Багато хто вважає, що в їхньому житті для щоденної роботи із собою немає часу. Але в нас завжди є час для того, що нам подобається чи життєво необхідно. І просто потрібно усвідомити необхідність практики Рейкі для життя.
Після отримання ініціації повільно, але неухильно зникають шкідливі звички, з’являється неприйняття нездорової їжі та зміцнюється бажання давати собі енергію Рейкі.

Ще скажу, що завжди вважала, що медитація, тиша, нерухомість — це не для мене. Сама не знаю, чому я практикувала Рейкі ті перші півроку, коли майже не було відчуттів під руками і в тілі.
В голові стояв такий гуркіт від думок, що я була нечутлива до процесів, які в цей час відбувалися.
Проте зараз я є таким Майстром, який може провести схожу на мене людину по слизькому льоду таких же нерозуміння і такого ж скепсису, до того місця в собі, з якого енергія рейки стає чутною і очевидною, і з якої далі навчати може вже Рейкі.


Майстром я є з 2010 р. Час перебування в статусі кандидата в майстри був наповнений особливим дивом, коли мій майстер відкривав переді мною скарби мого духу. І зараз навчання інших Рейки стає одним з улюбленних моїх занять

Я дуже люблю цю можливість передавати через себе практики, відкривати скарби духу для інших і бути свідком містерії, чарівності, якими насправді є кола Рейки, процес навчання та ініціацій.

Кранти Мад’я