Зовсім чудове.

Приїхала дівчина зі своїм другом, щоби поділитися радістю, яка з ним трапилася після її сеансів Рейкі. У чоловіка був рак 4-го ступеня. Вже було видалено нирку та захоплено печінку та легеню, призначено жорстку терапію, яка небезпечна сама по собі. У цей час він погодився приймати від дівчини сеанси на відстані. Остання перевірка в клініці через півтора місяці приголомшила. У вас раку немає і щось захистило ваш організм від агресивного впливу ліків. Але радість була не одна, мабуть дива ходять зграями. В цей же час почалося його зцілення від спадкового захворювання суглобів, яким чоловік хворів все життя, його молодший брат уже давно користується інвалідним візком, а йому самому було дуже важко самостійно ходити сходами. Підйом на другий поверх міг зайняти пів години часу. Він показав мені свій викривлений мізинець, і сказав, що нещодавно такими були всі пальці. А потім залишив нас і пішов покурити, незважаючи на те, що для цього йому довелося скористатися довгими сходами.

Повернувшись, він розповів про свій досвід контактного сеансу, коли в нього хворіла спина. Якось так було влаштовано його захворювання спини, що треба було при загостренні класти на спину лід. І коли дівчина, поклала на його спину руки, їх обох здивувало те, що її руки стали дуже холодними, крижаними, а не гарячими, як завжди. Він заснув, і, коли прокинувся, спина вже не боліла.

Вони розповіли про три дива, що трапились в їх житті, але я спостерігала і четверте. Переді мною сидів чоловік похилого віку, який ще недавно стояв на порозі смерті і весь розвалювався. Зараз від нього віяло Рейкі так, що паморочилося в голові, а ще дивовижною дитячою простотою, яку хотілося запам’ятати. Здавалося, що його тіло зроблено з іншої речовини, ніж у всіх, що воно текуче, податливе. І я згадала слова мого майстра про те, що найбільше хворіють тверді й уперті люди. Я бачила фото цього чоловіка раніше, він виглядав звичайною людиною, повною цілей, амбіцій.. і зараз було видно, що Рейкі не просто вилікувало його, а й глибоко змінило.

Я не хочу псувати історію своїми припущеннями, чому йому так багато було дано. Нехай ця історія стане ще однією підставою для впускання у ваше життя Рейки.

Кранті Мад’я

Рита Злотнікова, майстер Рейкі, Єрусалим
Рейкі — це просто, як саме життя.
Завжди непередбачувано
Парадоксально, але зрештою так ясно.
Це сила бути плинним, не застрягати і не замерзати.
Знаходити зцілення та вихід — із хвороби, із стосунків, із незрозумілостей.
І навіть у безвихідній ситуації — продовжувати рух

Поліна Куциковська, 2-й рівень, Київ

polina

Дякую Енергіі Рейкі. Багато років тому я дізналася про існування такого явища, як Рейкі, відчула величезний інтерес до нього, почала шукати інформацію в Інтернеті, купувати книги про Рейкі, і нарешті Всесвіт допоміг мені потрапити на семінар, де я отримала ініціацію на перший рівень. Ніколи не забуду ці неймовірні відчуття і те, що я бачила в той момент — оксамитове фіолетове світло з золотими іскрами, промінь світла і в ньому свої долоні, а між долонями маленьку фігурку людини, що світиться, відчувала Велич Світобудови і крихкість людського життя між своїх долонь і те, як Сила вливається в мене і одночасно в цю фігурку… Дякувала Богові за те, що можу доторкнутися до цієї Живої Розумної Сили і передавати її іншим через свої руки.

Довго мріяла про другий рівень Рейкі, але тоді, 10 років тому, напевно, був ще не час. Зараз, близько року тому цей час настав. Дякую своєму Майстеру Кранті за те, що віна стала представником Всесвіту для мене.
Що я відчувала під час другої ініціації? Повноту, Повноту Буття зі Світом, у Світі… Безтурботність, відсутність своїх кордонів і Любов. Це було ще потужніше, особисте і тонше відчуття, від Подяки виступили сльози. Щось змінилося в житті в ту мить, напевно прийшло розуміння себе в цьому Світі … і прийняття себе і Світу …

Тепер звертаюся до Рейки постійно, працюю з собою на першому і другому ступені, допомагаю іншим на їхнє прохання. Відчуття Енергії у долонях сильно зросло за цей рік. Нещодавно захворіла моя мама, дуже сильний біль, хребет, ноги, не могла ні ходити, ні сидіти, ні лежати без стогонів… Піднялася температура до 38… Дуже сильне запалення. Це усунення хребців всередину, лікарі сказали, що тут нічого не можна зробити, тільки дуже складна операція може допомогти, ну, або може взагалі зробити людину інвалідом. Я відчула, що Рейкі може допомогти мамі прибрати це запалення та сильний біль. Маму довелося спочатку вмовити, переконати, що я зможу їй допомогти, вона не сильно вірила у диво без уколів та пігулок, лише потім я змогла провести сеанс. Спочатку вийшов ефект загострення, температура піднялася ще вищою. Я заспокоїла маму, що так і має бути, і нічого страшного в цьому немає. Наступного дня після сеансу їй уже стало набагато легше, через день температура взагалі знизилася, сильні болі зникли. Зараз щодня роблю мамі сеанс перед сном, вона дуже вдячна. І я дуже вдячна за цей безцінний Дар Бога, Енергію зцілення, що тече з рук.

І ще, коли я роблю мамі Рейкі, мій пес обов’язково залазить на диван і підлазить під мої руки теж, або просто лягає поряд і спить, щоб перебувати в полі зцілення. Всі живі істоти відчувають вплив життєдайної Енергії і хочуть отримати її порцію собі Люс теж отримує її від мене, і навіть Жуль, ручна шпорцева жаба з великим бажанням сам залазить мені в долоню і сидить там деякий час. Також я зрозуміла , що мінерали просять Рейкі, коли вони ослаблені або забруднені негативною енергією, я ще займаюся літотерапією та добре відчуваю енергію каміння. Ми всі дякуємо Енергії Рейки, за те, що вона прийшла до нас, істот землі, як милосердний помічник і лікар, спасибі Рейкі!

З Повагою та Любов’ю, Поліна Куциковська

Анатолій, 1-ша ступінь, Київ.

Подарунок одного із сеансів.
http://tsdaemon.livejournal.com/59397.html
Я тривалий час обробляв правильну взаємодію чоловічої та жіночої енергії для того,
що б не перетворювати його на з’ясування стосунків та пред’явлення претензій.
З того часу, як батьки розлучилися. Часто інтерпретував нахабство як мужність і намагався її розвивати, за що регулярно отримував по щащах. Водночас часто відмовлявся від справжніх чоловічих потоків. Чоловіче уявлялося мені як щось темне, хаотичне, виворот буття, яке треба приборкати. Але сам постійно сперечався з батьком. Переходь на темний бік, Люку!
Сьогодні вийшла цікава практика рейкі в цей степ. Спочатку послав до чортової матері гризучі сумніви, отримав яскравий, але нестійкий потік. Все ще залишалися закритими горло та живіт. Поступово відволікся на внутрішню розмову, у ході якої задумався про стосунки з батьком. Випливло «Я завжди проти!». Почав розбиратися, навіщо. Не пам’ятаю як, але раптом зрозумів, що це мені не потрібно. І тут як поперло!
Живіт прямо спалахнув вогнем, ніколи не було такої чутливості! Я приймав та приймав. Нормальна кількість заготовлених подарунків.
Побуду я тут ще, надто вже приємно

Рената К. 1 я ступень, Киев.
renata

З сердечною подякою хочу поділитися тими прекрасними явищами, які розквітають у моєму серці завдяки практиці рейки.

  1. Прийняття

Рейкі дарує можливість зцілити душу і тіло іншого, просто ставши собою, розчинившись в абсолюті, довірившись цілком нескінченному потоку любові: приймаючи все суще, з цієї секунди лише завдяки присутньості тут-і-зараз.

  1. Усвідомленність

Під час сеансів другим я вчуся усвідомленості: «самість» розчиняється в потоці вічності (це Рейкі!), І я просто дозволяю йому текти, або бити ключем, або ж повільно розсіюватися – кожен сеанс проявляється неповторно. Скільки страждань можна було б уникнути, дійшовши усвідомленості! Лише прийняв божественне, цю Любов у своєму серці (адже вона завжди поряд!), піддатись течії Любові у себе так, як це відбувається під час сеансів. Тоді Кохання може перемогти все.

  1. Вдячність

Практика рейки відкрила в моєму серці подяку, в мить усвідомлення вона світилася яскравим світлом із грудей, хотілося з радістю поділитися з усім світом цим щастям, вдячністю за те, як СВІТ ЛЮБИМ. Відчуття незбагненно, воно настільки велике, що прийнявши його, мені лише залишається зростати разом із ним, зростати у космічному сенсі. Я шалено щаслива, що через мої руки тече цілющий потік життя, і дякую Рейкі за те, що ми всі є. І якщо найкраща подяка Рейкі — практика, то я б з ранку до вечора тільки цим і займалася, якби моя цілковита воля. Як не стикнутися з божественним хоча б на півгодини на день, та за будь-якого розкладу я знайду цей час і місце, адже рейки це…

  1. Свобода

Навіть будучи в полоні в очікуванні страти я знатиму, що є рейки. Це дарує відкриття внутрішньої свободи, непідвладної ні часу, ні простору, жодній у світі обставині.

Кранті Мад’я, Ти — мій провідник у цей світ, який завжди був десь поруч, і Ти спрямувала мій погляд, що блукає в пошуках істини в цю глибину.

Дякую, Кранті Мад’є, я знову вдома! Тільки обрящій свій дім піде далі, бо тепер він знає, хто він.

З повагаю та любов’ю, Рената Кучінська

Іллона, Київ.
Такий чудовий ефект я відчула від сеансу вчора! мені ще ніколи не вдавалося так легко ходити з прямою спиною.
І головне, що поспішати потім нікуди не хотілося, була справжня насолода прогулянкою. я була щаслива)
І навіть потім, коли повернулися хвилювання від проблем, все одно було якось легше. не так трагічно)
Чудова практика)

Ірина, Київ, 1 ступінь.
Напевно, душею і я цього дуже хотіла. У мене ніби порожнеча якась заповнилася. Начебто не було руки і ось вона виросла. я не знаю як буду рости в Рейкі, але це почуття наповненості мене дуже тішить. Я знаю одне, тепер Рейкі до кінця мого життя зі мною. і я рада, що вони зі мною.

Мій власний відгук (2011 р.)
Я практикую Рейкі 5 років. Я пройшла через смугу дуже слабкої сприйнятливості та через смугу здивування від того, що Рейкі творить із життям, навіть якщо не відчуваєш енергію. Пройшла через ірраціональне, шалене бажання бути Майстром. Іноді відбувалися чудеса, іноді нічого не відбувалося. Іноді сеанси ставали дверима в іншу реальність, де все було іншим від мого настрою до подій. Іноді сеанс просто повертав бадьорість чи спокій. Іноді прибирав біль, іноді робив його нестерпним, але призводив до миттєвого позбавлення хвороби. Загалом, якщо зрозуміти, як я змінилася за ці 5 років, хоча були ще інші практики…
Я стала справжнішою. Я більше бачу поезії у тому, що мене оточує. Мені менше потрібно фантазій на тему, чого я хотіла б, я майже навчилася бути щасливою тим, що й так є.

Кранті Мад’я. Історія у поїзді.
Їду у поїзді, експресі. Київ-Дніпропетровськ. Поруч сів мужик. Сказав що йому зручніше, щоб я сиділа біля вікна, тому що йому треба кожні 2 години виходити та колоти знеболювальне, тому що в нього пошкоджена колінна чашечка. Свіжа травма, а йому треба у відрядження. І ось він сидить і стогне поруч… повертається зі свого уколу і скаржиться, що вже нічого не допомагає, нога німа вже від знеболювання, а біль все одно нестерпний. Я йому запропонувала сеанс. Він сказав, що не вірить, і допомогти йому нічого не може, але не може відмовити жінці. Я потримала руки хвилин 15 всього. На нас дивилися пів вагону, надто він явно стогнав і голосно коментував, що відчуває в сеансі. А потім він схопився на ноги і почав дзвонити дружині і теж кричати їй радісно, ​​що в нього нічого не болить і його врятувала сусідка вагоном. Поки їхали в нього нога більше не заболіла жодного разу. Люди з сусідніх місць перепитували його, чи справді все це пройшло. Він насторожувався, коли наставав час наступного уколу, але вони не знадобились, і ми ще декілька годин їхали спокійно розмовляючи. Коли приїхали, чоловік схопив мій рюкзак і потягнув його до виходу, не кульгаючи. Потім я його побачила в підземному переході , він вже знову тримав ногу неприродньо і було видно, що йому знову боляче. Але все одно це було диво, те, що я спостерігала.
Я дивилася на нього після сеансу з величезним подивом. Я не вірила що 15-ти хвилинний сеанс може бути таким переконливим… І я знову не розумію, як людина, нормальна, звичайна, така, що сумнівається так відкривається легко, навстіж сеансу від незнайомої людини…