Я хочу написати стислі міркування про Мистецтво Зцілення, намагаючись зосередитися більшою мірою на питаннях практичних, ніж технічних, оскільки те, чому я маю намір дати визначення, не пов’язане з будь-якою матеріальною сутністю, що має видиму подобу, форму або назву.
Я вірю в існування Єдиної вищої Істоти — Нескінченного абсолюту — Динамічної Сили, яка править і нашим світом, і всім Всесвітом. Це незрима духовна енергія, сила, поруч із якою всі інші втрачають своє значення. Тому вона і є Абсолютом!
…Ця сила невичерпна і безмірна, вона, будучи всепроникною життєвою силою, залишається для людини незбагненною. І, тим не менш, кожна жива істота, спить вона чи не спить, щодня відчуває на собі її благословенний вплив.
Різні Вчителі та наставники називають її по-різному: Великим Духом; Універсальною Життєвою силою; Життєвою Енергією — тому, що, впливаючи на живий організм, вона вдихає в нього життя…
Я називатиму цю силу «Рейкі», тому що коли я вчилася, її називали саме так. Рейкі — це випромінювання, що поширюється подібно до радіохвиль…
Рейкі не є ані електрикою, ані радіацією, ані рентгенівськими променями. Воно здатне проникати крізь тонкий шар шовку, полотна, порцеляни або свинцю, дерева або металу, оскільки походить від Великого Духа, від Нескінченного.
Воно не руйнує тонких тканин або нервових волокон. Воно абсолютно нешкідливе і внаслідок цього дає практичний і безпечний спосіб зцілення. Оскільки воно являє собою всепроникну хвилю, вплив його приносить благо будь-якій живій істоті: рослинам, птахам, тваринам, і точно так само людям — дітям і людям похилого віку, багатим і бідним.
Застосовувати його і використовувати слід щодня як засіб, що оберігає від хвороб. Бог наділив нас тілом, притулком і хлібом насущним. Нас направили в цей світ з певною метою і, щоб здійснити її, ми маємо бути здорові та щасливі.
Таким був задум Божий, і Він же забезпечив нас усім необхідним. Він дав нам руки, щоб зцілювати покладанням їх, щоб підтримувати тілесне здоров’я і душевну рівновагу, щоб позбуватися невігластва і жити в просвітленому світі, в гармонії з собою та іншими, в любові до всього сущого.
При щоденному дотриманні цих правил виникає тілесний відгук і все, що бажаємо отримати в цьому світі, стає нам доступним. Здоров’я, щастя, набуття шляху до довгого життя, який ми всі шукаємо — ось що називаю досконалістю.
Будучи всепроникною силою, що походить від Великого Божественного Духа, Рейкі належить кожному, хто бажає і шукає способу навчитися мистецтву зцілення.
Воно не робить різниці ні за кольором шкіри, ні за вірою, ні за віком. Воно саме знаходить шлях до учня, готового його сприйняти. Воно вказує шлях. Посвята — це священна церемонія, за допомогою якої встановлюється контакт. У ній ми з’єднуємося з Божественним Духом, а тому помилки виключаються, не залишаючи в нас місця для сумнівів. Бо перед нами Абсолют!
Під час першого контакту або посвяти руки, покладені на уражену ділянку тіла, випускають вібрації. Вони полегшують страждання, зупиняють кров, що витікає з рани; Ваші руки набувають здатності зцілювати гострі та хронічні захворювання будь-яких живих істот: людей, рослин, птахів і звірів.
У разі гострих захворювань необхідно покладати руки всього на кілька хвилин. За хронічних — перший крок полягає в тому, щоб відшукати причину хвороби і впливати на неї.
Немає потреби повністю роздягати пацієнта, найкраще — розстебнути й розв’язати все, що сковує його тіло, щоб він міг лягти горілиць на стіл і розслабитися. Найголовніше ж — знайти причину хвороби.
Починайте сеанс із цілення очей, переходячи до носових пазух, гіпофіза, вух, гортані, щитоподібної залози, зобної залози, шлунка, жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, сонячного сплетіння, сліпої кишки, сигмоподібного вигину, яєчників, сечового міхура, а звідти — грудної клітки й серця.
Затем переверните пациента на живот и займитесь спиной, легкими, симпатической нервной системой, почками, селезенкой и предстательной железой.
Проводячи зцілення, довіртеся своїм рукам, вслухайтеся в їхні вібрації та відгуки. Якщо в якійсь частині тіла пацієнта присутній біль, він відгукнеться в кінчиках Ваших пальців і в долоні. Якщо пацієнт страждає від свербежу, Ви відчуваєте свербіж; якщо недуга хронічна й уражена ділянка лежить глибоко, Ви відчуєте біль у глибині долонь, якщо ж перед Вами гостре захворювання, біль відгукнеться поколюванням у шкірі.
Щойно тіло відгукнеться на вплив, гостре захворювання відступить, але причина його збережеться. Впливайте на причину щодня, і з кожним разом хворому ставатиме дедалі краще.
Описаний сеанс цілительства називається основним і триває годину або трохи більше, залежно від наявності ускладнень і від серйозності захворювання
Проходячи по тілу й заглиблюючись у подробиці його устрою, руки набувають чутливості та здатності встановлювати як причину хвороби, так і найменші внутрішні перенавантаження, тілесного чи духовного характеру, гострі чи хронічні. Рейкі, не вдаючись ні до ліків, ні до кровопускання, регулює процеси, що протікають у тілі, повертаючи його в нормальний стан.
Через два-чотири тижні ми виявляємо, що в тілі відбулися серйозні зміни, що всі внутрішні органи й залози починають працювати ритмічно й на повну силу.
Виділення травних соків стає нормальним, перевантажені нерви заспокоюються, рубці розсмоктуються, кишечник спрацьовує регулярно, фекальні маси більше не прилипають до його стінок, скупчення газів більше не виникає.
Отруйні речовини, протягом багатьох років накопичені організмом, виділяються через тілесні пори разом із рясним потом.
Випорожнення збільшується в об’ємі, стає темним і набуває різкого запаху. Сечі виводиться більше, кольором вона схожа на міцний чай, а іноді на воду з розбовтаним у ній борошном. Подібні явища тривають від чотирьох до шести днів притому, що деяким моїм пацієнтам виявлялося досить одного сеансу.
Виникнення цих явищ є вірною ознакою того, що відбувається загальне оздоровлення внутрішніх органів. Воно подібне до очищення організму, що повертає тілу активність. Різноманітні нервові закінчення знову набувають чутливості, апетит зростає, міцний сон стає звичайнісінькою справою, очі знову набувають блиску, а шкіра немов би світиться, подібно до шовку.
З оновленням крові та впорядкуванням її обігу, з відновленням правильної роботи нервів і залоз людина омолоджується, скидаючи п’ять-десять років.