Духовна лінія — це спадкоємність Гранд-Майстрів, Майстрів, які займаються формою традиції. Про те з Рейки ми маємо справу або з якоюсь гілкою Традиції можна судити з того, у кого навчалися її носії, чи мають вони зв’язок із джерелом, з корінням в особі Гранд-майстрів.
Духовна лінія Рейкі Усуї Шики Ріохо зараз представлена ​​4 Гранд Майстерами: Мікао Усуї, Чуджіро Хайяші, Хавайо Таката, Філліс Лей Фурумото.
Кожен із цих людей зробив свій внесок у сутність традиції, в кристалізацію форми, її збереження та поширення.Історії їх духовного пошуку стали самою історією Рейки.

І ці історії для мене є невичерпним джерелом сил та розуміння вибору вектора мого руху на шляху.

mikao_usui

Мікао Усуї показує як відповідати на питання, що виникають у моєму житті.
Коли я розповідаю про нього, я наповнююся тією сталлю та невідступністю, з якою він шукав відповіді на своє запитання.

hayashi

Коли я згадую Чуджиро Хаяши, я виявляюся зараженою його пристрастю та одночасною акуратністю дослідника, його вірністю своїм принципам.

takata

А фрагменти історії, пов’язані із життям Хавайо Токато, про те, як жити так, начебто перешкод немає. І якщо життя Мікао Усуї показує, як їх долати, то Хавайо Токато, як їх не помічати. Сила, з якою вона впоралася з кількома смертельними хворобами, стала гранд-майстром і власне перетворила Рейки на традицію, — це сила розкриватися і довіряти диханню божественної невідомості, якою насправді є Рейкі.

fillis

Коли я вперше побачила Філлис Лей Фурумото, У мене всього місяць як був другий ступінь Рейкі. Але саме тоді я зрозуміла, що хочу бути Майстром… Це бажання було незрозумілим для мене самої, бо тоді я ще не зовсім розуміла навіть, що таке Рейки, не лише Майстерність. Але те , що опановувало мною в її присутності, почуття безумовної щасливої ​​закоханості в навколишній простір вимагало продовження. І тоді мені здалося, що для цього треба бути такою як вона. Але, дякувати Богові, що ця помилка висікла як іскру з мене цю ідею і направила мене до її реалізації.


nam4

Говорячи про людей, завдяки яким Рейкі увійшло моє життя, я не можу не згадати безпосередньо моїх Майстрів.
Микола Мендель. У нього я отримувала перший і другий ступені Рейки. Микола — лікар, практикуючий хірург за фахом і водночас майстер духовних практик. Мої мізки 16 років тому розплавилися від цього поєднання.

anand

І звичайно, дуже вдячна Свамі Ананду Сірджанхару (Іллі Ченцову), У якого я отримала ініціацію Майстра і, яким була майстерно підготовлена ​​до цієї події. Цю людину я виділяю особливо. Я ним захоплююсь і його люблю. І продовжую в нього вчитися не тільки Рейкі.
Скільки всього він відкрив мені, в мені, перевернув… Точніше навіть не сам відкрив, а підготував моє сприйняття до відкриттів, терпляче чекаючи, коли я їх зроблю сама, що набагато дорожче цінується. Він провів мене по дорозі до майстерності іноді дбайливо і обережно, а іноді безжально й нещадно стосовно ілюзій, у яких я застрявала. Це ВЧИТЕЛЬ. МАЙСТЕР. І всі літери у цих словах величезні.