Історія Рейки як Традиції почалася близько 150 років тому.
Мікао Усуї, викладач християнства в Кіотському коледжі, почув запитання від своїх учнів, що перевернув його життя: «Чи вірить він у те, що Ісус міг зцілювати руками. І якщо вірить, то чому не може зробити те саме. Адже Вам буде дано за Вашою вірою».
Увечері того ж дня Мікао подає у відставку. Він витратив 20 років свого життя на пошук відповіді … і знайшов.

Як він це зробив? Яким йому довелося стати, щоб відновити Традицію зниклу із Землі понад 17 століть тому? Які пережив внутрішні трансформації? Як зумів поєднати наполегливість і глибоке упокорення так, що був почутий Небом…

Далі я не розповідатиму цю історію на сторінках сайту. Тому що відповіді на ці питання є енергетичним процесом, який може виникнути під час прослуховування історії з вуст Майстра.
Історія Рейки — це спосіб передати смак Традиції тим, хто впритул підійшов до вибору отримувати чи ні ініціацію, або тим, хто щойно отримав не роздумуючи. І тим, хто як я чув цю історію багато разів, але щоразу насичується чимось вкрай необхідним для нього саме в цей момент життя.
Під час цієї живої усної розповіді, яка ніколи не відбувається однаково, ніколи не виявляється почутим однаково навіть з одного запису, відбувається дивовижна співнастройка з рухом Духу кожного з 4-х Майстрів, через яких відбулася Традиція.
Іноді людині треба почути, відчути енергію невблаганної наполегливості Мікао Усуї, іноді зрезонувати з невидячим перешкод духом Хаваї Такати і тим самим розбудити свою здатність так рухатися життям, іноді потрібно знайти в собі джерело невичерпної працездатності Чуджіро Хаяші.
І коли людина вперше слухає історію Рейкі, щось у ньому, що лежить за розумом, стає чутніше і сильніше. І може зробити нелогічний, ірраціональний для звичайної людини вибір на користь отримання ініціації.

Так було зі мною. Я теж обрала Рейкі. І зараз дуже вдячна цій моїй досі нерозвіданій, нементальній частині. Може це була моя інтуїція, а може, мій Дух.

 

Кранті Мад’я